O nas

RKALU

Firma z doświadczeniem i tradycjami!

Firma RKALU istnieje od 2014r. ale doświadczenia nasze w branży stolarki aluminiowej sięgają jeszcze 1994 r. Zajmujemy się produkcją i montażem stolarki aluminiowej w systemie ALUPROF. Doświadczenie zdobyte na wielu budowach w całym kraju jest bezcennym kapitałem firmy. Zaspokajamy potrzeby klientów w zakresie konstrukcji aluminiowo-szklanych niezależenie od wielkości pracy, czy jest to klient indywidualny, instytucja, zakład przemysłowy czy hipermarket.

Współpracę rozpoczynamy już w fazie projektowej, poprzez odpowiedni dobór materiałów, systemów, obliczenia wytrzymałościowe, wykonanie dokumentacji architektonicznej, projektowej czy produkcyjnej aż po produkcję, montaż, serwis. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem systemów stolarki aluminiowej Aluprof.

Aluprof systemy stolarki okiennej

Posiadamy znakomity zespół fachowców, co pozwala szczycić się zadowoleniem naszych kontrahentów. Dążymy do zapewnienia naszym klientom wysokiej jakości i konkurencyjnych cen.

Zapraszamy do współpracy już na poziomie projektu. Praca na tym etapie umożliwi dobór takich rozwiązań, które pozwolą na optymalne wykonanie zakresu robót pod względem techniczno-cenowym.

  • Profesjonalny zespół specjalistów

  • Fachowe doradztwo i pomoc techniczna

  • Autoryzowany przestawiciel nowoczesnych systemów Aluprof

  • Wysoka jakość wykonania i konkurencyjne ceny

about-img

Co oferujemy

requirements

Od projektu do realizacji

Projektujemy systemy stolarki aluminiowej

work

Jak pracujemy

Posiadamy doświadczony i wykwalifikowany zespół monterów systemu Aluprof.

building

Nasze realizacje

Nasze systemy znajdują zastosowanie w budynkach biurowych, sklepach, restauracjach, domach prywatnych, zakładach pracy.

Najlepsze na rynku rozwiązania stolarki aluminiowej

Okna i drzwi aluminiowe, systemy tarasowe.