Usługi

Stolarka aluminiowa

Usługi budowlano - montażowe w zakresie stolarki aluminiowej
Zajmujemy się również produkcją i montażem stolarki aluminiowej w systemie ALUPROF. W zależności od oczekiwań i budżetu proponujemy Państwu do wyboru następujące konstrukcje i stolarkę ALU - ponad 70 różnych rozwiązań fasad, okien, drzwi, konstrukcji przestrzennych. Zrealizowaliśmy wiele projektów typowych i nietypowych. Nasze wyroby objęte są wieloletnią gwarancją. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem wiądącej firmy branży stolarki aluminiowej Aluprof. Na wszystkie produkty posiadamy aprobaty i certyfikaty.

Zapewniamy :

  • FACHOWE DORADZTWO

    Zespół specjalistów

  • POMIAR STOLARKI PRZED WYKONANIEM

  • NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ ZA ROZSĄDNĄ CENĘ

    Zapytaj o wycenę. Służymy pomocą i doradztwem

  • GWARANCJĘ, SERWIS GWARANCYJNY I POGWARANCYJNY

stolarka-aluminiowa7

Nasza specjalizacja

Stolarka wykonana z profili aluminiowych i szkła jest jedną z najtrwalszych, jakie możemy dostać na rynku. Aluminium wykorzystywane jest do tworzenia stolarki także w domach jednorodzinnych. Aluminium fantastycznie wpisuje się w estetykę budynków mieszkalnych utrzymywanych minimalistycznym, jak i nowoczesnym stylu.

Aluminium to materiał odporny na korozję. Jest nietoksyczny, a przy okazji niezwykle trwały. Wykonane z tego materiału okna oraz drzwi nie odkształcają się pod względem wilgoci czy nasłonecznienia. Dodatkowym atutem stolarki aluminiowej jest fakt, iż możliwy jest jej recykling czyli ponowne użycie po prawidłowym przetworzeniu.

Aluminium charakteryzuje się dobrą plastycznością, relatywnie niewielkim ciężarem oraz sporą wytrzymałością. Pozwala na tworzenie wysokiej jakości stolarkę okienną, z której można tworzyć fantastycznie duże przeszklenia (budynki użyteczności publicznej jak hale sportowe, banki, sklepy; ogrody zimowe i letnie). Stolarka aluminiowa cechuje się również wysoką estetyką oraz ogromnymi możliwościami wykańczania profili względem kolorystyki.

Dodatkowym atutem aluminium jest odporność na negatywne działanie warunków atmosferycznych w tym na ostry deszcz, śnieg czy promieniowanie słoneczne.